4 ТОВ НВО РІСТ 13 июня 2021, 13:02:29

Хочемо довести до відома всіх майбутніх робітників РОСТ-Холдінга та підприємств афілійованих з даним підприємством:
1. Вільнянський машинобудівний завод
2. ТОВ «НВО «РІСТ»
3. ТОВ «РІСТ-авто»
4. ТОВ «Гермес трейдінг»
5. ТОВ Астера плюс» та інше
Дані підприємства керуються однією особою-Пароновою Л.А. та призначеною нею керівники.
МАЙТЕ НА УВАЗІ МАЙБУТНІ РОБІТНИКИ та ЗАМОВНИКИ, що всі керівники даних підприємств виконують фактично протизаконні вказівки –Паронової Л.А. Нижче наведені тільки де-які факти з діяльності даних підприємств. Інформація є на 100% достовірна.
ТОВ НВП «РІСТ» на протязі з 2010 р по 2018 р купувало замість негорючого смоли Polimal 1602 виробництва Organika Sargina, Польща, смолу ГОРЮЧУ - Polimal 143 виробництва Organika Sargina, Польща, яка майже в 3 рази дешевше ніж смола Polimal 1602 (за домовленостями з заводом-виробником Organika Sargina під етикетками, ВМД і сертифікатами якості смоли Polimal 1602 завод робив відвантаження ГОРЮЧОЇ смоли Polimal 143)
Для отримання підприємством ТОВ НВП «РІСТ» надприбутків усі склопластикові вироби з 2010 року, які ТОВ НВП «РІСТ» виготовляв за виграними тендерами для АТ «Укрзалізниця» виготовлялися з смоли ГОРЮЧОЇ - Polimal 143, яка не була сертифікована ТОВ НВП «РІСТ» і яка не відповідає ТУ У 25.2-25221038-009-2004 і всім нормативним вимогам АТ «Укрзалізниця».
Так як виготовлені з горючих матеріалів вироби ТОВ НВП «РІСТ» встановлені в пасажирських вагонах і електричках, то це створює загрозу безпеці руху для пасажирів, які користуються цим транспортом. Більш того, при виникненні пожежі в процесі руху пасажирських вагонів, горіння цих виробів може призвести до максимальних жертв серед пасажирів. А це є кримінальна відповідальність.
Також різні підрозділи АТ «Укрзалізниця» які закупили вироби зі склопластику виробництва ТОВ НВП «РІСТ» понесли значні витрати, так як склопластикова продукція яка їм була поставлена за габаритними та геометричними розмірами відповідає вимогам, а за складом матеріалу і його властивостями-ні. І це також є кримінальна відповідальність, так як гроші є ДЕРЖАВНИМИ.
Підрозділи АТ «Укразлізниця» при прийомці поставленої від ТОВ НВП «РІСТ» продукції зі склопластику не перевіряли ЖОДНОЇ деталі на вимоги пожежної безпеки так як не мають необхідного обладнання при вхідному контролі. Це відбувалося за допомогою корупційних зв язків Паронової Л.А.
У зв'язку з перевірками АМКУ підприємства ТОВ НВП «РОСТ», а також претензіями з боку АТ «Укрзалізниця» на суму понад 30 млн грн за несвоєчасну поставку деталей і комплектуючих в період 2017-2018 г, а також для приховування своєї протизаконної діяльності з постачання ГОРЮЧИХ виробів зі склопластику засновником -Пароновой Л.А. і генеральним директором ТОВ НВП «РІСТ» Шульженко Є.В. (до 2019 г) було прийнято рішення в жовтні-листопаді 2018 р зробити фіктивне банкрутство підприємства ТОВ НВП «РІСТ» для ухилення в виплаті штрафних санкцій за спотворення аукціонів, несвоєчасну поставку комплектуючих для потреб АТ «Укрзалізниця», і приховування своєї протизаконної діяльності.
Для цих цілей було відкрито в жовтні 2018 р нове підприємство ТОВ «НВО РІСТ» код ЄДРПОУ 42499898, на яке був поступово протягом 6 міс переведені всі співробітники і основні засоби з ТОВ НВП «РІСТ», а також реалізована вся інтелектуальна власність ТОВ НВП « РІСТ »(креслення, ТУ, сертифікати та інша технічна документація), щоб продовжувати від нового підприємства свою діяльність по організації договірних тендерів з метою отримання надприбутків.
Також частина основних засобів та технічної документації з ТОВ НВП «РІСТ» була виведена на дочірнє підприємство ТОВ «ВМЗ» код ЄДРПОУ 32934770, для продовження ведення протизаконної діяльності.
І це також є кримінальна відповідальність-за фіктивне банкрутство підприємства з метою скриття своїх фінансових махінацій та ухилення від сплати податків та штрафів.
ТОВ НВП «РІСТ», зі своїми підконтрольними підприємствами за 2010-2018 роки було освоєно (укладено договорів на поставку лише виробів зі склопластику) більш ніж на 120 000 000 гривен. За період з 2010 р ТОВ НВП «РІСТ» було поставлено для ремонтів КВР, КР-2 склопластикової продукції більш ніж для 200 пасажирських вагонів та електричок. Тобто на сьогодення майже половина відремонтованих пасажирського парку АТ «Укрзалізниця» де була встановлена склопластикова продукція ТОВ НВП «РІСТ» не відповідають вимогам пожежної безпеки та несуть загрозу життю пасажирів.
Прийміть дану інформацію до уваги, розповсюджуйте її для того, щоб інші громадяни не повірили обіцянкам різних співробітників-керівників даного підприємства, а партнери-замовники не співпрацювали з таким підприємством, яке не тільки займається кримінальними махінаціями та не несе жодної відповідальності за якість продукції та договорні домовленності.

Автор: Максим Категория: Машиностроение и оборудование Город: Запорожье

Добавить комментарий

Имя:
Комментарий:
Проверочный код:

   Прокачайся, чё